Konsorcjum Finansowe Paweł Maciuszczak

Paweł Maciuszczak - Profesjonalny Expert Finansowy, właściciel.
 
Pracuję w sektorze finansowym ponad 16 lat. Współpracuję z wyselekcjonowanymi, najlepszymi  instytucjami finansowymi.  Pomagam w zakresie uzyskania kredytów hipotecznych, inwestycji, oszczędności oraz innych działań biznesowych, również tych nietypowych. Staram się dobierać tak personel żeby był w pełni przygotowany do zmieniających się trendów rynkowych. Nad wszystkim czuwam i koordynuję żeby wszystko było na jak najwyższym poziomie.

Od 2013 posiadamy w ofercie również wszelkiego rodzaju ubezpieczenia. Majątek, samochód czy życie - wszystko możesz ubezpieczyć w naszej firmie.


Na bieżąco weryfikujemy i analizujemy oferty na rynku finansowym. Instrumenty finansowe, które polecamy są wyselekcjonowane w taki sposób, że zestawienie ich z indywidualnymi potrzebami każdego Klienta pozwala nam znaleźć najlepsze możliwe rozwiązania. Otrzymują Państwo tańsze kredyty a Państwa inwestycje przynoszą większe zyski. Robimy wszystko aby w ofercie Klient dostawał produkt lub usługę na jak najwyższej jakości.
 
Współpraca Państwa z nami działa  w oparciu o następujące zasady:
 

  1. Indywidualne i kompleksowe podejście.

Spotkanie zaczyna się od wywiadu i zweryfikowania potrzeb i możliwości finansowych Klienta. Do każdej sprawy podchodzimy indywidualnie. Nawet na jednej inwestycji mieszkaniowej nie będzie dwóch jednakowych sytuacji i preferencji finansowych Klienta.

  1. Niezależność od instytucji finansowych.

Nie jesteśmy pracownikami banku, towarzystwa ubezpieczeniowego czy innej instytucji finansowej. Pozwala to na niezależny dobór odpowiedniego instrumentu czy też źródła finansowania dla Państwa.

  1. Długotrwała współpraca.

Po zakończeniu Państwa sprawy nadal mają Państwo możliwość kontaktowania się z nami. Nigdy nie zostawiamy Klientów bez wsparcia. Dzięki kontaktowi z mojej strony lub osób wydelegowanych możemy szybciej reagować na zmieniającą się sytuację na rynku.
 
Wymienione wyżej zasady gwarantują Państwu najwyższą jakość usług.
 
Serdecznie zapraszam do odwiedzenia naszej placówki bądź umówienia się na spotkanie.